...

Fujifilm lansează noul firmware pentru X-T3

Fujifilm a actualizat firmware-ul de pe mirrorless-ul X-T3 la versiunea 1.02. Noul firmware remediază o serie de erori care apăreau la camera foto.

Aparate foto fără oglindă

Principalele modificări :

1. A fost rezolvată o problemă în care butoanele funcționau rar la afișarea histogramei sau la utilizarea modului Sport Finder.

2. A fost corectat un fenomen în care, în rare ocazii, imaginile RAW nu puteau fi înregistrate corect în anumite condiții modul Sport Finder, fotografiere continuă cu obturator electronic etc. d. ,

3. Corecții minore de erori.

Accesibilitate

Noul firmware poate fi descărcat de pe site-ul web Fujifilm la secțiunea Descărcări:

versiunea 1.01 pentru Fujifilm X-T3 – Descărcați

Evaluați acest articol
( Încă nu există evaluări )
Lukaa Vasile

Salut! Sunt Lukaa Vasile și am dedicat mai multe decenii studiului și experienței în domeniul electrocasnicelor. Ca și consultant cu o vastă experiență, îmi propun să împărtășesc cunoștințele și pasiunea mea pentru această industrie.

Produse albe. Televizoare. Calculatoare. Echipament foto. Recenzii și teste. Cum să alegeți și să cumpărați.
Comments: 2
  1. Simona

    Ce beneficii aduce noul firmware pentru X-T3? Sunt îmbunătățiri în ceea ce privește performanța, funcționalitățile sau calitatea imaginilor? Este recomandată actualizarea pentru posesorii de X-T3?

    Răspunde
  2. Daniel Neagu

    Ce aduce în plus acest nou firmware pentru X-T3 şi cum influenţează performanţa sau funcţionalităţile aparatului?

    Răspunde
Adăugați comentarii