...

O nouă actualizare de firmware pentru Fujifilm X-T3

Fujifilm a actualizat firmware-ul de pe camera foto mirrorless X-T3 la versiunea 1.01. Noul firmware corectează o serie de modificări care îmbunătățesc funcțiile camerei foto.

Fujifilm

Principalele modificări și îmbunătățiri:

1. Optimizează compensarea pentru distorsiune în modurile de fotografiere continuă de mare viteză atunci când se utilizează obturatorul electronic

2. A fost reparată o eroare care făcea ca blocarea mecanică a unor carduri SD să nu fie recunoscută

3. Corecții pentru alte probleme minore

Disponibilitate

Noul firmware este disponibil pentru descărcare de pe site-ul web Fujifilm, la secțiunea Descărcări:

versiunea firmware 1.01 pentru Fujifilm X-T3 – descărcare

Evaluați acest articol
( Încă nu există evaluări )
Lukaa Vasile

Salut! Sunt Lukaa Vasile și am dedicat mai multe decenii studiului și experienței în domeniul electrocasnicelor. Ca și consultant cu o vastă experiență, îmi propun să împărtășesc cunoștințele și pasiunea mea pentru această industrie.

Produse albe. Televizoare. Calculatoare. Echipament foto. Recenzii și teste. Cum să alegeți și să cumpărați.
Comments: 1
  1. Radu Balan

    Ce aduce nou această actualizare de firmware pentru Fujifilm X-T3? Există îmbunătățiri semnificative sau noi funcții? Ați testat deja această actualizare și, în caz afirmativ, cum ați apreciat rezultatele? Recomandați această actualizare pentru proprietarii de Fujifilm X-T3?

    Răspunde
Adăugați comentarii