...

Fujifilm lansează un nou firmware pentru X-T1

Fujifilm a actualizat firmware-ul aparatului foto mirrorless X-T1 la versiunea 5.51 care restabilește compatibilitatea cu obiectivul Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6.

Aparate foto fără oglindă

Principalele modificări :

Compatibilitate cu obiectivul XC 15-45 mm F3 returnat.5-5.6 OIS PZ, care a încetat să mai fie disponibil după ultima actualizare la versiunea 5 a X-T1.50.

Noul firmware păstrează compatibilitatea cu funcțiile obiectivului XF 200mm F2 F2 R LM OIS WR, care au devenit disponibile de la actualizarea la versiunea 5.50: Funcțiile de focalizare presetate și butonul de control al focalizării

Disponibilitate

Firmware-ul este disponibil pentru descărcare pe site-ul web Fujifilm la secțiunea Descărcări

Firmware 5.51 pentru X-T1 – descărcare

Evaluați acest articol
( Încă nu există evaluări )
Lukaa Vasile

Salut! Sunt Lukaa Vasile și am dedicat mai multe decenii studiului și experienței în domeniul electrocasnicelor. Ca și consultant cu o vastă experiență, îmi propun să împărtășesc cunoștințele și pasiunea mea pentru această industrie.

Produse albe. Televizoare. Calculatoare. Echipament foto. Recenzii și teste. Cum să alegeți și să cumpărați.
Comments: 3
  1. Raluca

    Ce îmbunătățiri aduce noul firmware pentru aparatul Fujifilm X-T1?

    Răspunde
  2. Florina

    Ce funcții sau îmbunătățiri aduce acest nou firmware pentru aparatul foto X-T1 de la Fujifilm?

    Răspunde
  3. Razvan Munteanu

    Bună! Ce îmbunătățiri aduce acest nou firmware pentru aparatul foto X-T1 de la Fujifilm? Există noi funcționalități sau îmbunătățiri la performanța aparatului? Aștept cu interes să aflu mai multe detalii despre această actualizare. Mulțumesc!

    Răspunde
Adăugați comentarii